Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem bir sanayi olması nedeniyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en doğru şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz sadece atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli çağ oturmak için ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane benzer izlenim bırakacaktır. Harika sadece tecrübe ile güzel İstanbul’u en bol şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize boğaz turu gereğince düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğaz turu boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel sadece güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe denli anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *